FAKT 1.

Deskę myjącą montuje się na istniejącej misce WC (podwieszanej, stojącej lub tzw. kompaktowej). Dość często importowane deski myjące są zbyt duże, aby montować je na miskach WC dostępnych w Polsce i będą np. wystawać z przodu miski nawet 3-4 cm.

USPA oferuje aż 3 różne kształty i rozmiary desek myjących, aby dopasowanie do miski było jak najlepsze. Sprawdź która będzie najlepiej pasowała do Twojej miski WC: Kształty Toalet Myjących USPA–>>

 

FAKT 2.

Istnieją 3 systemy podgrzewania wody w elektronicznych deskach myjących:
a) mini bojler – powinien mieć pojemność min. 1,2 l aby ciepła woda starczyła na pełny cykl mycia.
b) grzałki przepływowe – mają dość dużą bezwładność i ciepła woda pojawia się dopiero po ok. 5-8 sek.
c) hybrydowe podgrzewanie wody, czyli połączenie małego bojlerka oraz grzałki przepływowej.

HYBRYDOWY system podgrzewania wody sprawia, że jest ona ciepła już od pierwszej chwili. Przy zastosowaniu tej technologii nie ma żadnego ograniczenia czasowego, co oznacza, że można w ciągłym cyklu korzystać z np. programu mycia, masażu i intensywnej terapii – woda będzie cały czas ciepła.

Deski USPA z serii 7 posiadają HYBRYDOWY SYSTEM podgrzewania wody.

 

FAKT 3.

Producent, gwarancja i serwis pogwarancyjny. To jedna z najważniejszych rzeczy, którą koniecznie trzeba wziąć pod uwagę.

Na rynku są dostępne bardzo tanie urządzenia tego typu, oraz toalety myjące kosztujące nawet 6-12 tysięcy zł. W okresie gwarancji nie jest to istotne ale warto sprawdzić jeszcze przed zakupem jakie są ceny serwisu  w okresie pogwarancyjnym.

Może się okazać, że koszt naprawy np. dyszy myjącej bliski będzie cenie zakupu nowej deski. Z uwagą należy podchodzić do firm działających tylko w internecie, posiadających w swojej ofercie różnych producentów, mało znanych urządzeń. Znalezienie serwisu do takich ofert może być dość trudne, zwłaszcza po upływie 2-ch lat.

Happy House jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem USPA Europe oraz BioBidet USA na terenie Polski. Już od 2009 roku oferujemy naszym klientom sprawdzone i nowoczesne toalety myjące zapewniając doradztwo, pomoc, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

 

 

Suszenie – istotna cecha dla tych osób, które chcą zupełnie zrezygnować z używania papieru toaletowego. Trzeba jednak pamiętać, że proces suszenia trwa ok. 3 min.

Podgrzewane siedzisko – mimo, że nie ma to bezpośredniego powiązania z funkcjami mycia, dla wielu użytkowników sprawia dużo radości. W końcu nie ma nic lepszego jak ciepła deska w chłodny, zimowy poranek.

Tryb Dziecięcy – jeśli z deski myjącej mają korzystać również małe dzieci, warto sprawdzić czy deska taki program posiada. Automatyczne ustawienie niższej temperatury wody i ciśnienia, większe wysunięcie się dyszy myjącej, gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo maluchów, idealną higienę, ale również zapewnia wspaniałą zabawę.

Jedna czy 2 dysze myjące – pomimo różnych teorii producentów, nie jest to kluczowa cecha. Większość urządzeń markowych (BioBidet, TOTO, USPA, Kohler) z racji doświadczeń i technologii, gwarantują najwyższą skuteczność mycia bez względu na ilość dysz myjących.

Masaż, mycie oscylacyjne, funkcja TURBO (lewatywa) – większość elektronicznych desek z bidetem oferuje takie opcje. Warto zaufać ich skuteczności w przypadku światowych liderów.

Wolno opadająca deska i pokrywa – to już standard na rynku, podobnie jak automatyczne czyszczenie dyszy myjącej przed i po każdorazowym użyciu.

EKO – funkcja oszczędzania energii elektrycznej. Większość z nowoczesnych urządzeń taką opcję posiada.

 

Skontaktuj_sie_z_nami

 

 

Zadzwoń: 539 677 188, napisz e-maila na: uspa@uspa.pl lub przyjedź do naszego Firmowego Sklepu USPA w Łomiankach k. W-wy ul. Warszawska 284.

Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i pomożemy dobrać najbardziej optymalny dla Ciebie model Automatycznej Toalety Myjącej.

 

 

 

wstecz