Jak działa deska myjąca USPA?

 

Działanie deski myjącej USPA można porównać do prysznica umieszczonego wewnątrz miski WC. Po skorzystaniu z toalety wystarczy nacisnąć jeden przycisk uruchamiający program mycia. Dysza myjąca nie dotyka ciała i jest spłukiwana czystą wodą za każdym razem przed i po zabiegu, przez co korzystanie z USPA jest bardzo higieniczne. Specjalny program dla dzieci KIDS ustawia parametry deski (ciśnienie, temperaturę i pozycję dyszy) najbardziej odpowiednie dla najmłodszych użytkowników.

Zobacz FILM jak działa deska myjąca z bidetem USPA 7253 (boczny panel sterowania)

 

 

Montaż deski z bidetem USPA jest bardzo prosty. Wymaga jedynie podłączenia za pomocą dołączonego trójnika zimnej wody, oraz zasilania 230V z uziemieniem.
Zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 60 minut! Zobacz FILM pokazujący szybki i łatwy montaż deski USPA.

 

Popularność automatycznej deski myjącej z bidetem wynika nie tylko z uwagi na designerski efekt estetyczny, ale przede wszystkim jest wynikiem jej właściwości. Korzystanie z elektronicznej deski myjącej to wysoki komfort – niemożliwy do osiągnięcia przy korzystaniu z bidetu (a tym bardziej z papieru toaletowego). Zobacz film pokazujący działanie i funkcje nowoczesnej deski z bidetem USPA 7035 R (dotykowy pilot zdalnego sterowania)

 

Automatyczna deska myjąca USPA ma również terapeutyczny wpływ na zdrowie. Łagodzi dolegliwości związane z hemoroidami, eliminując dyskomfort spowodowany bólem, świądem czy uczuciem pieczenia podczas codziennej toalety. Ciepły strumień wody działa kojąco i łagodząco, dokładnie oczyszczając miejsca intymne. Możliwości automatycznej deski myjącej USPA doceniają także osoby cierpiące na obstrukcje. Funkcja IIP zapewnia szybką ulgę – w przeciwieństwie do standardowego bidetu, który pozbawiony jest takiej funkcjonalności (oraz szeregu innych opcji).

 

 

wstecz