Współpraca

Współpraca

 

USPA jest drugą pod względem udziałów rynkowych w Europie marką bidetów elektronicznych.  Producent – firma SAMHONGTECH  już od ponad 30 lat tworzy swoje produkty w ścisłej współpracy technologicznej i wzorniczej z firmami z Niemiec, Włoch i Francji.

Efektem tej współpracy i rygorystycznych wymogów jakościowych spełnianych przez produkowane urządzenia, jest obecność i silna pozycja rynkowa USPA w 54 krajach na całym świecie, włącznie z dużym udziałem w rynku japońskim – kolebce automatycznych toalet myjących.

Bidety elektroniczne USPA uzyskały ponad 50 międzynarodowych praw własności przemysłowej. USPA z serii 7, jako jedna z nielicznych toalet myjących, posiada nowoczesny HYBRYDOWY SYSTEM podgrzewania wody.

Going Beyond the World with Quality” to hasło i jednocześnie główny kierunek działania producenta, determinuje najwyższą jakość, niezawodność i komfort użytkowania urządzeń marki USPA.

HAPPY HOUSE  już od 2009 roku działa na polskim rynku automatycznych desek myjących. Doświadczenie w branży i dążenie do zapewnienia klientom dostępu do najnowocześniejszych urządzeń, zaowocowała nawiązaniem bezpośredniej współpracy z firmą USPA EUROPE  www.uspa.eu , czego efektem jest uzyskanie przez HAPPY HOUSE statusu wyłącznego przedstawiciela marki USPA na terenie Polski.

Zapraszamy!

Zespół Happy House

USPA_Happy_house

 

 

 

wstecz