Toalety Myjące USPA – najszersza oferta e-bidetów w Polsce

deski myjace USPA 7000
Deski myjace USPA 6635R
deski myjace USPA 7035
deska myjaca

 

Korzystanie z tradycyjnego wolnostojącego bidetu jest bardzo higieniczne, jednak zdecydowanie mniej praktyczniejsze niż tzw e-bidet, czyli automatycznej deski myjącej. W krajach dalekowschodnich takie rozwiązanie stosowane jest powszechnie nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej. Znane jest pod nazwą washlet.
Automatyczne bidety USPA to innowacyjne rozwiązanie spełniające funkcję tradycyjnego bidetu zespolonego z deską sedesową. Proces mycia polega na automatycznym wysuwaniu dyszy, z której pod odpowiednim ciśnieniem wypływa ciepła, czysta woda, zapewniając higienę intymną na najwyższym poziomie.
Większość modeli e-bidetów USPA jest wyposażona jest w funkcję suszenia, a także 4-o stopniowy system podgrzewania deski sedesowej.
Automatyczne toalety myjące USPA to nowoczesne wyposażenie łazienki oraz wspaniałe rozwiązanie dla całej rodziny. Ponieważ obsługa tego urządzenia jest dziecinnie prosta, mogą z niego korzystać wszyscy domownicy łącznie z dziećmi i osobami starszymi!

 

 

 

USPA jako europejski lider w branży e-bidetów oferuje swoim użytkownikom do wyboru aż TRZY kształty desek: STANDARD, KOMFORT i DESIGN. Dzięki temu łatwo dopasujesz odpowiednią wielkość e-bidetu do posiadanej miski WC.

Zamów DARMOWY SZABLON deski myjącej USPA i sprawdź, który kształt e-bidetu będzie najlepiej dopasowany.